Agregaty prądotwórcze

agregar zipper

Agregat spalinowy inwertorowy

Przenośny, kompaktowy generator spalinowy prądu stałego. Moc ciągła 1000W, pozwala na podłączenie podstawowych elektronarzędzi, oświetlenia, sprzętu TV i AGD. Szczególnie niezbędny w przy braku dostępu do sieci energetycznej.

Agregat prądotwórczy

Agregat prądotwórczy

Seria ekonomicznych oraz wytrzymałych, przenośnych generatorów została stworzona, by sprostać zadaniom na każdym placu budowy.Ekonomiczna, a zarazem wytrzymała seria generatorów przenośnych zaprojektowana jest tak, aby pasowała do każdego miejsca pracy i każdego budżetu.

Generator prądotwórczy agregat KD109N

Generator prądotwórczy

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 2-suwowego o mocy 2KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1200W. 

Agregaty prądotwórcze

Wysokiej jakości profesjonalne i półprofesjonalne agregaty prądotwórcze to urządzenia znanych i cenionych firm. Mają one szerokie zastosowanie, zarówno w domu, w warsztatach, na placach budowy i na działkach rekreacyjnych.

Parametry techniczne, jak również wzmocniona konstrukcja, to jedne z wielu zalet, jakimi wyróżniają się nowoczesne agregaty prądotwórcze. To urządzenia, które można wykorzystać do różnych prac, zarówno w domu, na posesji, w ogrodzie, jak również w niewielkich zakładach, warsztatach, na placach budowy i w miejscach, gdzie nie ma dostępu do instalacji elektrycznej. Praktyczne generatory prądu mogą być wykorzystywane do awaryjnego zasilania wszystkich urządzeń w gospodarstwie domowym. Świetnie sprawdzą się one w czasie niekontrolowanych przerw w dostawie prądu elektrycznego. Agregaty prądotwórcze mają także zastosowanie przy wykonywaniu różnego rodzaju prac remontowych, wymagających używania elektronarzędzi i sprzętu podłączonego do gniazdka zasilającego. To urządzenia, które działają niezawodnie i bezawaryjnie, bez względu na intensywność ich eksploatacji. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wytrzymałego silnika o dużej mocy. Jego cicha praca nie zakłóca komfortu przebywania w danym pomieszczeniu. Nowoczesne agregaty prądotwórcze są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają codziennego ustawiania ich parametrów technicznych. Świetnie sprawdzą się one jako zasilanie turystycznego sprzętu AGD, dlatego też mogą być zabierane na biwak, kamping, pole namiotowe czy wyjazd plenerowy. To urządzenia mające zastosowanie także na działkach rekreacyjnych i na placach budowy, a także na posesjach niepodłączonych do instalacji elektrycznej.

Agregaty prądotwórcze – urządzenia przeznaczone do zasilania wielu urządzeń

W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości agregaty prądotwórcze. Urządzenia te wyróżniają się długim okresem eksploatacji. Posiadają one bardzo wytrzymałe podzespoły, które są zabezpieczone przed ryzykiem korodowania i negatywnym działaniem wielu czynników zewnętrznych. Nowoczesne agregaty prądotwórcze z naszej oferty są bezpieczne w użyciu, ponieważ mają wbudowane ograniczniki, eliminujące ryzyko przepięcia i uszkodzenia sprzętu AGD i RTV, spowodowane gwałtownym przyrostem natężenia prądu elektrycznego. Warto wspomnieć, że agregaty prądotwórcze znanych i cenionych marek, dostępne w naszym sklepie internetowym, świetnie sprawdzą się także w niewielkich zakładach i warsztatach. Są one dostępne w wersji bez wewnętrznego stabilizatora, dlatego też wymagane jest jego podłączenie, aby wyeliminować efekt nadmiernego wahania napięcia elektrycznego. Proponowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką sprawnością energetyczną, maksymalną wydajnością pracy i niewielkim zużyciem paliwa. Bardzo niskie natężenie emitowanego hałasu, umożliwia wykonywanie różnego rodzaju działań, bez potrzeby wyłączania wybranego modelu agregatu. Osoby zainteresowane posiadaniem wyżej wymienionych urządzeń, mogą zdecydować się na przenośne agregaty prądotwórcze znanych i cenionych firm. Są one bardzo łatwe do transportowania. Ich kompaktowe wymiary ułatwiają ich swobodne przewożenie na tylnym siedzeniu samochodu osobowego lub w jego bagażniku. Produkty te wyposażono w innowacyjne podzespoły, dzięki czemu urządzenia te pracują bezawaryjnie, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Wytrzymałe agregaty prądotwórcze – sprzęt wyposażony w bardzo mocny i wydajny silnik

Wytrzymałe i niezawodne agregaty prądotwórcze to urządzenia o łatwym rozruchu. Są one gotowe do użycia niemal od razu po ich uruchomieniu. Dzięki temu nie trzeba marnować swojego cennego czasu na przygotowanie tego sprzętu do działania. Niskie zużycie paliwa i klasa zabezpieczenia IP23, to jedne z wielu zalet, jakimi wyróżnia się ten sprzęt. W naszym sklepie internetowym dostępne są modele zasilane benzyną bezołowiową. Mogą one posiadać zbiornik paliwa, który pomieści aż 12 litrów benzyny. System startu w wersji easy linkowy, a także regulator napięcia AVR Electronic, gwarantują płynne działanie tych urządzeń. To sprzęt objęty gwarancją producenta na jego bezawaryjne działanie przez wiele sezonów. Dużym zainteresowaniem osób poszukujących jednofazowych urządzeń wytwarzających prąd elektryczny, cieszy się sprzęt firmy Kraft&Dele. Proponowane przez nas agregaty prądotwórcze jednofazowe tej marki mają moc 1200 W. Są one przeznaczone do generowania prądu zmiennego o wartości 220-230 V. Dzieje się tak za sprawą silnika spalinowego, dwusuwowego o mocy 2 KM o japońskiej konstrukcji. To element, który odpowiada za sprawne działanie proponowanych przez nas urządzeń. Agregaty prądotwórcze jednofazowe mają zastosowanie nie tylko w domu, ale i w różnego typu obiektach, również turystycznych i gospodarstwach agroturystycznych. Generują one stały prąd. Silnik wyposażony w chromowany tłok wyróżnia się bardzo cichą i stałą pracą, a także oszczędnością w zużyciu paliwa. Gumowe stabilizatory i poduszki, które posiadają polecane przez nas agregaty prądotwórcze posiadają opcję tłumienia drgań. To urządzenia wyposażone w woltomierze, a także wyjścia ułatwiające ładowanie akumulatora.

Niezawodne agregaty prądotwórcze to sprzęt przydatny nie tylko osobom zajmującym się wykonywaniem remontów czy też pracami budowlanymi. Urządzenia zaliczane do tej kategorii sprawdzą się także na kempingach, biwakach, polach namiotowych i w wielu gospodarstwach domowych. Generowany przez nie prąd może być wykorzystany do zasilania różnych urządzeń i elektronarzędzi.