Spawarki inwertorowe

Spawarka inwertorowa

Spawarka inwertorowa

Najnowszy model lekkiej inwertorowej spawarki o bardzo szerokim zakresie prądu spawania klasycznymi elektrodami oraz metoda TIG. Posiada szereg najnowocześniejszych dodatków funkcjonalnych poprawiających komfort i jakość pracy.

ULTRA JET TIG

Spawarka inwertorowa ULTRA

Urządzenie najwyższej klasy wyznacza nowe standardy wśród maszyn spawalniczych AC/DC, a przyjazny panel sterowania zapewnia dobór wszystkich niezbędnych parametrów pracy. ULTRA JET TIG to mikroprocesorowe źródła spawalnicze oparte na technologii IGBT.

Spawarka inwertorowa synergiczna

Spawarka inwertorowa synergiczna

Synergiczna spawarka DIGIMIG 225GDS jest innowacyjnym  urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących wysoką jakość i niezawodność.

Spawarki inwertorowe

Nowoczesne spawarki inwertorowe to urządzenia, dzięki którym można wykonywać prace spawalnicze podstawowymi metodami MMA, MIG i MAG. Sprzęt ten wyróżnia się niezawodnością i łatwą obsługą.

Markowe spawarki inwertorowe to migomaty znanych i cenionych marek, które od wielu lat specjalizują się w wytwarzaniu tego typu sprzętu. Urządzenia te umożliwiają szybkie i efektywne spawanie z wykorzystaniem wielu metod, począwszy od tradycyjnej MMA, jak i z użyciem drutu spawalniczego w osłonie. Ponadto migomaty inwertorowe są przystosowane do spawania bezosłonowego i metodą TIG. To sprzęt, który wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania. Można wykorzystywać go do trwałego łączenia różnego rodzaju materiałów o dowolnej grubości czy twardości. Migomaty inwertorowe posiadają tranzystory IGBT, dzięki czemu jest to sprzęt energooszczędny, odporny na działanie wielu czynników zewnętrznych. Spawarki inwertorowe mogą działać efektywnie, nawet przy zakłóceniach i spadkach napięcia. Wyróżniają się one dobrą charakterystyką łuku. Wbudowane w te urządzenia panele sterowania z oznaczeniami w języku polskim, umożliwiają dostosowanie parametrów technicznych do indywidualnych preferencji operatora tego sprzętu. Spawarki inwertorowe są bardzo łatwe do konserwacji i niekłopotliwe w trakcie wykonywania ich przeglądów okresowych. Specjalna konstrukcja zapewnia dostęp do wszystkich podzespołów, dzięki czemu można je łatwo wymienić, gdy zachodzi taka potrzeba.

Spawarki inwertorowe – wydajny w działaniu sprzęt

Ekonomiczne w użyciu spawarki inwertorowe, dostępne w naszym asortymencie, świetnie sprawdzą się w spawaniu synergicznym. To sprzęt, dzięki któremu można uzyskać najwyższą jakość spoin przy zastosowaniu trudnych do połączenia materiałów, wykonanych z aluminium, stali nierdzewnej czy tworzyw sztucznych. Zaawansowane podzespoły elektroniczne eliminują problem gwałtownego spadku napięcia, co mogłoby doprowadzić do awarii tych urządzeń. Spawarki inwertorowe są przystosowane do pracy ciągłej. Wytwarzają one prąd stabilny, gwarantujący uzyskanie zadowalających rezultatów pracy w stosunkowo krótkim czasie. Urządzenia te mają lekką konstrukcję i kompaktowe wymiary, dzięki czemu są one bardzo łatwe do przenoszenia i transportowania, bez potrzeby używania do tego celu specjalistycznych platform czy podnośników. Innowacyjne rozwiązania, które zastosowano w trakcie produkcji proponowanych przez migomatów inwertorowych, gwarantują wysoką wydajność i efektywne chłodzenie tych urządzeń. Dzięki temu sprzęt ten może pracować przez wiele godzin, bez ryzyka jego niespodziewanej awarii, spowodowanej przegrzaniem wybranych podzespołów. Proponowane przez nasz sklep internetowy spawarki inwertorowe posiadają automatyczne funkcje, ułatwiające ich rozruch. Chodzi tutaj przede wszystkim o opcję Hot start, zwaną popularnie gorącym startem. Umożliwia ona chwilowe podwyższenie wartości prądu spawania ponad normatywną wartość. Dzięki temu można osiągnąć sprawne działanie tego sprzętu w momencie jarzenia się łuku, co eliminuje problem przyklejania się elektrody do materiału. Wysokiej jakości spawarki inwertorowe są przystosowane do pracy odbywającej się, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz danego pomieszczenia. Sprzęt ten działa bez zakłóceń, nawet w czasie gwałtownego spadku temperatury powietrza.

Profesjonalne spawarki inwertorowe – urządzenia przystosowane do łączenia stali, miedzi i mosiądzu

Certyfikowane i atestowane spawarki inwertorowe to urządzenia nowej generacji, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej. To sprzęt, który sprawdzi się, zarówno u profesjonalistów, jak i osób potrzebujących tego typu urządzeń w swoim przydomowym garażu czy w niewielkim warsztacie. Profesjonalne spawarki inwertorowe mogą być wykorzystywane do łączenia elementów wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej czy kwasoodpornej. To wydajny w działaniu sprzęt, który świetnie poradzi sobie także z połączeniem miedzi i mosiądzu. Wysokiej jakości spawarki inwertorowe mogą być przechowywane w składzikach, magazynach i garażach, bez potrzeby ich zabezpieczenia przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych. Konstrukcja tych urządzeń ma specjalnie dobrane osłony, eliminujące ryzyko przedostawania się wilgoci do podzespołów i elementów składowych tego sprzętu. Profesjonalne spawarki inwertorowe są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Sprzęt ten nadaje się do spawania wszystkimi typami elektrod topliwych; między innymi rutylowymi i celulozowymi. Oferowane przez nas spawarki inwertorowe mogą być wykorzystywane do ponownego łączenia elementów, które poddane były już procesowi spawania w metodzie MIG/ MAG i MMA. To sprzęt, który został wyprodukowany z zastosowaniem nowoczesnej i sprawdzonej technologii, opartej na przetwornikach, dzięki czemu wyróżnia się on małymi gabarytami i wysoką sprawnością energetyczną. Nowoczesne spawarki inwertorowe powinny znaleźć się na wyposażeniu firm zajmujących się wykonywaniem różnego rodzaju prac remontowych. Ponadto urządzenia te świetnie sprawdzą się także w gospodarstwach domowych, przy wykonywaniu drobnych napraw i przeróbek. Można używać ich do montowania ogrodzeń i innych elementów, wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi lub innych materiałów o różnej grubości.

Niezawodne spawarki inwertorowe mogą być podstawowym parkiem maszynowym w wielu firmach. Sprzęt ten dedykowany jest także klientom indywidualnym, majsterkowiczom i osobom samodzielnie wykonującym naprawy na swojej przydomowej posesji czy w garażu.